Sdružení MEZA
Úvod a aktuality
Rubriky
MENU
Přihlášení uživatelů
Anketa
Setkáváte se během vánočního období s vyšším výskytem vloupání/krádeží?


Celkem hlasovalo: 7243

TOKOZ a.s. Žďár nad Sázavou

tokoz_logo
TOKOZ je česká strojírenská firma
, která byla založena již roku 1920. Její začátky jsou spojeny s výrobou drobného kovového zboží a prvními typy visacích zámků.

V roce 1998 byla firma zprivatizována a proběhla její reorganizace. Byly zastaveny neproduktivní výroby, mezi které patřila například také známá výroba rybářských prutů.

Dnes je TOKOZ akciovou společností se stabilním zázemím a hlavní orientací je zúročení mnohaletých zkušeností v oboru.
 
Produkci firmy TOKOZ a.s. lze rozdělit na dva směry. Jedním je výroba značkových produktů, které navazují na tradiční výrobu. V oblasti tzv. Značkových produktů se firma začala strategicky specializovat na výrobu přídavných zabezpečovacích a uzamykatelných mechanismů jako jsou visací zámky, petlice, uzamykatelné závory i okenní rozpěry. V nabídce zůstaly také vybrané prvky nábytkového kování a stavebního kování včetně specifických doplňků. Zajímavý je také doplňkový sortiment. V něm nabízíme produkty našich obchodních partnerů americké firmy Master Lock v oblasti zabezpečovacích mechanismů a italské firmy Tellure Rota, která je jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců koleček pro nábytkářský průmysl i strojírenskou výrobu.
 
Druhý směr je Zakázková výroba komponentů a výrobkových sestav pro nadnárodní strojírenské firmy včetně automobilového průmyslu. Jsme schopni nabídnout našim zákazníkům, většinou náročným nadnárodním firmám, dodávky výrobkových sestav, kde je nutné propojení jednotlivých technologií jako je tlakové lití zinkových nebo hliníkových slitin, lisování, povrchové úpravy i montáže. Mezi naše konkurenční výhody patří schopnost výroby tenkostěnných odlitků. Naší další předností je také výroba složitých nástrojů se silným technologickým a konstrukčním zázemím, díky kterému můžeme spolupracovat také na vývoji nebo zdokonalení poptávaných produktů.
  
Již od svého vzniku se TOKOZ a.s. řadí mezi významné podniky působící ve Žďáře nad Sázavou i celém regionu. V současnosti firma zaměstnává cca 500 lidí, pro které je a vždy bude TOKOZ a.s. stabilním zázemím s nabídkou mnoha zaměstnaneckých výhod.  
Kontaktní adresa:
TOKOZ a.s.
Santiniho 20/26
591 02 Žďár nad Sázavou
Tel. 566 802 111
Fax. 566 802 102

tokoz_firma

Copyright (c) 2008 MEZA | Created by IT Outsourcing | Administrace | Vstup do pošty | Powered by: phpRS