Sdružení MEZA
Úvod a aktuality
Rubriky
MENU
Přihlášení uživatelů
Anketa
Setkáváte se během vánočního období s vyšším výskytem vloupání/krádeží?


Celkem hlasovalo: 7242

TKZ Polná s.r.o.

tkz_logo


Informace o společnosti  TKZ Polná, spol. s r.o.


Společnost TKZ Polná, spol. s r.o. je renomovaným českým výrobcem stavebního a nábytkového kování. Svým širokým záběrem sortimentu dokáže uspokojit zákazníky z řad velkoobchodů až po drobné podnikatele. Společnost zaměstnává v současné době cca 210 zaměstnanců.


● Výrobní program:
Závěsy k zašroubování stavební a nábytkové, závěsy okenní, dveřní, vratové, tyčové, kloubové, atypické, nábytkové kování, ozdobné návleky na dveře, mechanické zábrany pro okna a dveře, řadu dveřních závěsů Exlusive a závěsy dveřní seřiditelné ve třech osách – TRIO, EXPERT, montážní přípravky, upínací elementy, malé soustružené díly, bezpečnostní botičky na osobní i nákladní automobily, Doplňkovým sortimentem jsou výrobky zahraničních firem řady BASYS (skryté kování) a SISO (úchytky, zámky a zarážky na sklo, cylindrické zámky…).

● Kvalita:
Obchodní filozofií firmy je maximální spokojenost zákazníka, kterou dosahuje vysokou kvalitou výroby a dobrým obchodním servisem. V roce 1999 byl úspěšně zaveden systém řízení jakosti ISO 9001. V roce 2002 podnik přešel na certifikaci dle evropské normy ISO 9001:2000. Výrobky jsou certifikovány dle EN 1935:2002 Firma pracuje s řídícím systémem podniku SAP R/3.

● Rozvoj firmy
V posledních letech firma mnoho investovala do rekonstrukce a modernizace výrobních hal, výstavby nového obchodního a logistického centra a nákupu nových moderních NC strojů: měřícího centra Wenzel LH 54, kovacího lisu Hatebur, obráběcích center Brother, CNC automatů – CITIZEN a TORNOS.

● Export:
Firma vyváží své výrobky do mnoha zemí světa. Tradičním exportním artiklem jsou pianové závěsy. Mezi zahraniční odběratele patří např. firmy: německá firma Neuhäuser, polská Ramel – 2, litevská Senuku, francouzská Jardinier Massard, švýcarské SFS a celá řada dalších.

● Sponzoring
Společnost je generálním sponzorem fotbalového klubu Slavoj TKZ Polná, podílí se na financování akcí města, např. swingového festivalu, finančně podporuje zájmové kroužky, …

● Z historie:
1911 zakládá firmu podnikatel ing. František Sláma. Převádí svoji klasickou výrobu lisařského charakteru ze své pražské továrny. Postupně firmu rozšiřuje výstavbou nového objektu v místech dnešního podniku.
1934 továrnu koupila akciová společnost v čele s Ing. Karlem Sázavským a pod obchodním názvem Továrna kovového zboží, akciová společnost pokračovala v zavedené výrobě.
1948 byla továrna znárodněna a začleněna do sdružení podniku KOH-I-NOR Praha. V průběhu dalších let se postupně stala součástí podniku MARS a Svratka Branecké železárny.
1955 byl změněn výrobní program a zahájena výroba stavebního a nábytkového kování.
1960 je podnik začleněn pod národní podnik TOKOZ Žďár nad Sázavou.
1991 se firma osamostatňuje na zcela nezávislý státní podnik TKZ Polná.
1994 v rámci privatizace vzniká společnost s ručením omezeným s obchodním názvem
TKZ Polná, spol. s r.o.

TKZ Polná, spol. s r.o.
Zahradní 572
588 13 Polná

GPS: 49°29'25.507"N, 15°43'7.039"E
tel.: +420 567 155 211 ústředna
f
ax: +420 567 155 220
e-mail: sales@tkz.cz      http://www.tkz.cz


tkz_firma


tkz_letecka

Copyright (c) 2008 MEZA | Created by IT Outsourcing | Administrace | Vstup do pošty | Powered by: phpRS